Płomień zgasł w Kozłowie !

W meczu IV kolejki piłkarskiej Klasy A, GKS Kozłowo pokonał na własnym terenie drużynę Płomienia Turznica 4:2.

Pierwszą bramkę dla naszego zespołu strzelił już w 1' nasz kapitan Łukasz Mańka. Później błąd w obronie naszych zawodników i w 17' Piotr Chiliński wyrównuje stan spotkania. Jeszcze przed przerwą świetna wymiana piłek pomiędzy Łukaszewiczem i Szczepańskim, a ten drugi w 41' spotkania podwyższa na 2:1 dla naszego zespołu.

II połowa również rozpoczęła się znakomicie dla GKSu. 48' spotkania i Łukasz Mańka strzela swojego drugiego gola, a trzeciego dla GKSu. Następnie niewykorzystana sytuacja przez Żmijewskiego, kontra gości i Szymon Liberacki zmniejsza rozmiary porażki na 3:2. Po tym golu goście z Turznicy coraz śmielej atakowali naszą bramkę. Jednak w 85', było po meczu. Sytuację sam na sam wykorzystał ponownie Szczepański i ustalił wynik meczu na 4:2.

Za tydzień kolejny bardzo ważny mecz. Mimo, że drużyna z Kurzętnika zajmuje ostatnie miejsce w tabeli, po pechowym walkowerze, trzeba spodziewać się wyrównanego meczu. Jest to ambitna drużyna, z którą od zawsze mieliśmy problemy.