Bez punktów z Kurzętnika.

W meczu 5 kolejki piłkarskiej Klasy A, nasza drużyna uległa bardzo mocnej ekipie z Kurzętnika 1:3.

Początek spotkania to 2 świetne akcje naszej drużyny. Wrzutka z prawej strony pod nogi Sobotki, lecz jego strzał wybija na rzut rożny świetnie dysponowany bramkarz Kurzętnika. Warto wspomnieć, że bramkarz ekipy gospodarzy ma już 47 lat na karku :) Właśnie po tym rzucie rożnym kocioł w polu karnym, piłka odbija się od poprzeczki i ląduje na linii bramkowej. Do głosu zaczęli dochodzić gospodarze. Krótko po tym strzelają bramkę, ale sędzia Szczepkowski odgwizduje pozycję spaloną. Dalsze ataki gospodarzy nie przynoszą efektów. Również oni strzelają 2 razy na bramkę i piłka także odbija się od poprzeczki i ląduje na linii bramkowej. Dopiero w 44' otwiera się wynik spotkania, Dobra akcja gości i Rafał Wiśniewski mija Adamkowskiego i strzela z ostrego kąta na 1:0. Na przerwę schodzimy przy takim właśnie wyniku.

II połowa to dalsza przewaga gospodarzy. W ciągu 10 minut II połowy ustalają wynik meczu. W 48' ponownie na listę strzelców wpisuje się Wiśniewski, a w 55' rzut karny dla gospodarzy pewnie wykorzystuje Marcin Derkowski. Po stracie 2 goli, nie poddawaliśmy się i chcieliśmy zmniejszyć rezultat meczu. W 70' spotkania honorową bramkę strzela Adrian Żmijewski i tylko na tyle było stać naszą drużynę.